Tweedehands

Dé gratis verkoopsite voor Nederland en België

bouw

MIG/MAG CO2 lasapparaten FREETECH voor dun plaatmateriaal !

Prijs: € 546,13

559 keer bekeken • Geplaatst: 2 maart '12 om 08:45:29

  • Staat:
  • Nieuw

De FREETECH COMPACTMIG 160 is een compact MIG apparaat voor het lassen van Staal en RVS. Door onze inverter technology zeer geschikt voor dun plaatmateriaal in tegenstelling tot de veel aangeboden transformator machine's. Zeer compleet geleverd inclusief Trafimet kwaliteitstoorts, elektrodehouder, werkstukklem, gasslang en slijtdelen!! Bel gerust voor een proeflas, of een uitgebreide demo!

MIG :
Het apparaat is voorzien van een dubbele digitale display waarop de ingestelde lasspanning en draadsnelheid (icm. Lasstroomsterkte) zijn af te lezen.
Ook is het apparaat voorzien van een Arc Force instelling, waarmee een zachte of harde boog kan ingesteld worden. Het apparaat beschikt over een metalen draadaanvoer unit, met dubbele aandrijving. De toorts is voorzien van een euro koppeling met spring pins, en gepatenteerd flex systeem. Mogelijkheid van 1kg (100mm) en 5kg (200mm) haspels met weerstandsinstelling.

MMA :
Er kan uiteraard ook gewoon elektrode mee gelast worden ( tot 3,25mm).

Het apparaat heeft een inschakelduur van 35% bij 160A !!!
Het is lichtgewicht, werkt op enkelfase aansluiting en wordt geleverd inclusief Trafimet kwaliteitstoorts ( standaard 3m) met Euro connector !!, elektrodehouder ( 4m), werkstukklem ( 4m) met koperen contact geleiders, gasslang en slijtdelen. Voor de gasaansluiting wordt snelkoppeling gebruikt. Deze machine is verder uit te breiden met een 4m of 5m slangenpakket al dan niet met teflonvoering voor aluminium lassen.

PRIJS : € 546,13 exclusief BTW

Freetech-Equipment kan door een eigen importkanaal en ontwikkeling professionele apparatuur tegen extreem gunstige prijzen aanbieden.
Op alle producten zit standaard 2 jaar garantie. Alle onderdelen en slijtdelen van de machine en toortsen zijn bij ons op voorraad. Reparaties worden binnen 3 dagen uitgevoerd, en een eventuele ruilmachine staat ter beschikking.
Alle apparaten kunnen bij ons getest worden.
Verder kunt u bij Freetech-Equipment terecht voor:

- Tungsten Elektroden
- Toevoegmateriaal staal,RVS, Aluminium voor TIG en MIG
- Reduceerventielen voor Argon en CO2
- Automatische Lashelmen
- Lashandschoenen

Kijk ook eens naar onze andere advertenties, of als u vragen heeft bel gerust.
Overdag 0341 266203, ’s avonds en in het weekend ( of b.g.g.) 06 41 508565


trefwoorden: automatisch, halfautomaat, IGBT, inverter, TIG AC/DC, TIG, MIG, Co2, lasaccessoires, lasapparaat, lashandschoenen, lashelm, lashelmen, laskap, laskappen, gascillinders.

Aanbieder contact informatie

Freetech Equipment ( Bedrijf )
(Bekijk alle advertenties)

+31(0)6 41 508565 / 0
Putten
(Gelderland, Nederland)
Klik foto om venster weer te verkleinen

Opties voor deze advertentie

Advertentie van Tweedehands.net
bouw.tweedehands.net/lasapparaten/mig-mag-co2-lasapparaten-160a-230v-met-arc-force-instelling.html

Copyright (c) 2012 Tweedehands.net